Přeskočit na obsah

Prodej nádrží

Naše společnost zprostředkovává na přání zákazníka dodání skladovacích nádrží. Velikost nádrží a následné podmínky jejich prodeje jsme připraveni řešit operativně dle individuálních potřeb.

Typy skladovacích nádrží:

Dvouplášťové nádrže – Stacionární dvouplášťové volně stojící nádrže jsou určeny pro skladování a vnitřní distribuci motorové nafty a AdBlue. Nádrže mají dávkovací a monitorovací systém.

Nádrž DESO – vyrobená z polyethylenu odolného proti chemikáliím, povětrnostním podmínkám a UV záření. Vnitřní plášť je palivová nádrž, zatímco vnější plášť dává konstrukci pevnost a funkčnost. Distributor je umístěn za vyztuženými, utěsněnými dvířky, uzavřenými dvěma zámky, může být také vybaven dodatečným zabezpečením.

AdBlue nádrž DESO – určená pro skladování a distribuci AdBlue. Tyto výrobky se vyznačují vysokou odolností proti mechanickému poškození, měnícím se povětrnostním podmínkám a UV záření. Nádrž poskytuje bezpečný způsob skladování AdBlue venku nebo uvnitř a pokročilá specifikace zajišťuje optimální bezpečnost a funkčnost.