Přeskočit na obsah

O společnosti

Společnost TORROL logistic, s.r.o. působí na trhu od roku 2001 a zabývá se převážně prodejem a distribucí pohonných hmot i ostatních ropných produktů. Zásobujeme jak veřejné i vnitropodnikové čerpací stanice, dopravní podniky, průmyslové subjekty, zemědělská družstva, ale i další odběratele.

Produkty, které nakupujeme pro naše klienty, pochází z certifikovaných výdejních terminálů a splňují kvalitativní požadavky českých i evropských norem. Dopravu objednaných produktů zajišťujeme vlastní autodopravou. Kromě běžných cisternových souprav disponujeme také nejmodernějšími malokapacitními cisternovými vozy, které jsou určeny do obtížněji přístupných míst a splňují veškeré bezpečnostní standardy s přihlédnutím na zajištění maximální kvality dodávaného zboží.

Společnost TORROL Trade s.r.o. , se pohybuje na trhu od roku 2004 a provozuje čerpací stanici v Kunčicích pod Ondřejníkem.

Čerpací stanice

V současné době provozujeme dvě čerpací stanice, které se nacházejí v Moravskoslezské kraji a to konkrétně v Mořkově a v Kunčicích pod Ondřejníkem.